Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
188.330 €
2.545 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
235.000 €
2.866 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
93.000 €
2.906 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
130.000 €
3.250 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.000 €
2.635 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
78.400 €
2.529 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
345.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
129.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.420 €
3.156 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
180.000 €
2.368 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
3.617 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
130.950 €
2.728 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
203.580 €
2.644 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
204.600 €
2.842 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
224.400 €
3.300 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
180.000 €
2.813 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
97.800 €
4.075 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
92.000 €
3.833 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
219.000 €
3.042 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
2.604 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 34 od 47