Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
3.478 €/m²
4.5 soba
·
115 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
203.600 €
4.627 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
460.000 €
2.300 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
202.600 €
2.251 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
147.610 €
2.381 €/m²
Jednoiposoban
·
62 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
62.500 €
2.841 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
100.000 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
95.000 €
3.276 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
262.200 €
2.731 €/m²
Petosoban
·
96 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.500 €
4.359 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
199.000 €
2.287 €/m²
Petosoban
·
87 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
182.000 €
2.800 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
340.000 €
3.469 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
114.000 €
2.780 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
92.500 €
3.304 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
291.600 €
2.260 €/m²
4.5 soba
·
129 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
197.500 €
2.565 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
172.900 €
2.660 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 33 od 47