Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.950 €
3.192 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.000 €
2.677 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.590 €
4.199 €/m²
Garsonjera
·
13 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
2min
4min
3min
15min
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
228.000 €
4.222 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.130 €
2.936 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
4min
1min
21min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
10 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.800 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.990 €
3.914 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
20.000 €
1.818 €/m²
11 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
5
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.000 €
8 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
390 €
11 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
7 €/m²
Jednosoban
·
70 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
17
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
17 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280 €
12 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
2.105 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
1.600 €/m²
Petosoban
·
175 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 47