Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
212.000 €
2.944 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.000 €
2.372 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.424 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
96 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
4.545 €/m²
Petosoban
·
121 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.500 €
3.618 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.253 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
2min
2min
20min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
3.627 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
4/18 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.020 €
3.112 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.898 €
3.514 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.900 €
2.688 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.500 €
2.640 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.865 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.246 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.470 €
3.336 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.550 €
3.621 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.500 €
2.277 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.400 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 47