Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
241.000 €
2.678 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
2.833 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.600 €
2.730 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.870 €
3.092 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.850 €
2.762 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.840 €
2.747 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
2.790 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.857 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.700 €
3.100 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
4min
2min
22min
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
3.914 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.205 €
2.928 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
3/13 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.500 €
2.963 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.205 €
2.956 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/13 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.600 €
2.763 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
3.138 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.580 €
2.796 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
5/13 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
3.500 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
264.852 €
2.788 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
3/13 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.600 €
3.297 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
2min
1min
1min
18min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.532 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 47