Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
3.289 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.536 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
3.462 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
2min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.385 €
2.779 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
17
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
17 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.097 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.568 €
3.304 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.100 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
2.923 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
2min
4min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
2.600 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
1min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.000 €
3.617 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
3.088 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.800 €
2.814 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
3.015 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.850 €
2.714 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.320 €
3.558 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
229.000 €
2.936 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.250 €
2.659 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 29 od 47