Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.200 €
3.481 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.600 €
3.355 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.000 €
3.165 €/m²
Troiposoban
·
91 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.300 €
3.678 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
3.262 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.730 €
3.296 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.951 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.750 €
3.069 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
3.197 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.235 €
2.972 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.705 €
2.953 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.140 €
3.090 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
294.580 €
2.678 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.550 €
2.165 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
2.486 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.110 €
2.938 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
3min
3min
20min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.300 €
2.677 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
3.301 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
2min
2min
19min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.650 €
2.744 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.000 €
2.618 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 28 od 47