Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.100 €
3.151 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.650 €
3.099 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
3.016 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
3.552 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
5min
6min
26min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.240 €
3.272 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.800 €
2.746 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.280 €
2.678 €/m²
Dvoiposoban
·
83 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.600 €
2.900 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.700 €
3.245 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.450 €
3.150 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.000 €
3.071 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.100 €
3.085 €/m²
Dvoiposoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
3.056 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.480 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.662 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.100 €
2.650 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.790 €
2.660 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.700 €
3.343 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.000 €
3.553 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 47