Pronađeno
933
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.560 €
2.712 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.790 €
2.642 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.832 €
2.661 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.500 €
2.781 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.790 €
2.653 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
352.756 €
3.360 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.230 €
3.366 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.548 €
3.366 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.470 €
3.366 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.286 €
3.355 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
294.592 €
3.348 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
366.900 €
3.366 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
304.522 €
3.384 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.770 €
2.582 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.480 €
2.461 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.150 €
3.399 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
254.900 €
3.399 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
302.500 €
3.399 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.100 €
3.399 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.700 €
3.399 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 47