Pronađeno
934
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.710 €
3.249 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.900 €
3.203 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.980 €
3.512 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
5min
2min
9min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.220 €
3.427 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.100 €
3.399 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
2.600 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
3.270 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.130 €
3.399 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.000 €
3.800 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.708 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.550 €
2.276 €/m²
Petosoban
·
129 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
5min
3min
21min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.400 €
3.300 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
7min
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.970 €
2.957 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.000 €
2.448 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.404 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
2.737 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.750 €
2.669 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
4/1 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
254.280 €
3.390 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.105 €
3.089 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.315 €
3.096 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 47