Pronađeno
934
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.800 €
2.575 €/m²
Troiposoban
·
104 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
2min
1min
12min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
361.200 €
3.314 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
2.833 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.990 €
3.605 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.800 €
3.574 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
5min
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
3.269 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.460 €
2.884 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
5min
6min
26min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
282.000 €
3.439 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
618.000 €
2.472 €/m²
Petosoban
·
250 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
4.077 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
3.105 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.100 €
2.678 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.650 €
3.296 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.900 €
3.422 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.130 €
2.681 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
5min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.874 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.850 €
2.747 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.200 €
3.133 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.000 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
362.550 €
3.626 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 47