Pronađeno
934
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
3.148 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.640 €
2.856 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
297.000 €
2.856 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.680 €
2.677 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
3min
2min
20min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.142 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.411 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.880 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
3.723 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.300 €
2.871 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
241.500 €
2.683 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.650 €
2.719 €/m²
Troiposoban
·
76 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
2.209 €/m²
Petosoban
·
129 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.000 €
2.389 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
2.687 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
3.068 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.700 €
3.204 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.500 €
3.089 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.570 €
3.688 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
269.350 €
2.835 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
1min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 47