Pronađeno
934
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.766 €
3.254 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.748 €
3.257 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.240 €
3.272 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.790 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.727 €
3.250 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
480 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
314.622 €
3.085 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
3.189 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.070 €
2.678 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.000 €
2.707 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.667 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
3.214 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.470 €
3.336 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.320 €
3.708 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.719 €
3.218 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.800 €
3.076 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.800 €
3.606 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.352 €
3.264 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.800 €
3.400 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
377.400 €
3.253 €/m²
Troiposoban
·
116 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 47