Pronađeno
934
4zida
226.600 €
1.302 €/m²
174 m²
4zida
180.360 €
2.505 €/m²
72 m²
4zida
36.500 €
1.921 €/m²
19 m²
4zida
95.600 €
1.195 €/m²
80 m²
4zida
198.000 €
1.138 €/m²
174 m²
4zida
200.000 €
2.020 €/m²
99 m²
4zida
257.500 €
1.717 €/m²
150 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
324.450 €
1.854 €/m²
175 m²
4zida
57.700 €
2.061 €/m²
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
2.042 €/m²
116 m²
4zida
3.090.000 €
2.323 €/m²
1330 m²
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
756.000 €
3.600 €/m²
210 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
2min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
442.900 €
1.007 €/m²
440 m²
Novi Sad
›
Podbara
1min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.500 €
3.618 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.253 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
4min
2min
2min
20min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.020 €
3.112 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.900 €
2.688 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.500 €
2.640 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Podbara
3min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.550 €
3.621 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Podbara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 47