Pronađeno
743
4zida
607.700 €
1.688 €/m²
6 soba
·
360 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
3min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
709 €/m²
10 soba
·
635 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
3min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
349.000 €
2.053 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
790.000 €
2.194 €/m²
360 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
2.361 €/m²
6 soba
·
108 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
454.000 €
1.244 €/m²
6 soba
·
365 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
395.850 €
1.552 €/m²
255 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
790.000 €
2.365 €/m²
9 soba
·
334 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
621
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
621 €/m²
7 soba
·
199 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
316.107 €
1.443 €/m²
Petosoban
·
219 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
318.000 €
770 €/m²
7 soba
·
413 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
961
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
961 €/m²
300 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.455 €/m²
7 soba
·
275 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.000 €
1.523 €/m²
220 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.250 €
2.390 €/m²
6 soba
·
111 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
6min
22min
44min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.654 €/m²
272 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.778 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
2.163 €/m²
9 soba
·
416 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.839 €/m²
Petosoban
·
140 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 38