Pronađeno
734
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.175 €
1.989 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.352 €
2.584 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.135 €
2.431 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.070 €
2.035 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.500 €
2.062 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.800 €
2.574 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
7min
6min
7min
34min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
223.600 €
2.305 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.200 €
2.169 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.600 €
2.676 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
7/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
2.548 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.800 €
2.650 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
3min
2min
3min
4min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.338 €
2.251 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.319 €
2.366 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.691 €
2.506 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.994 €
2.533 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.160 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.790 €
2.253 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.370 €
2.577 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 37