Pronađeno
743
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
2.414 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
3min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.530 €
1.926 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
12 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
15 €/m²
Petosoban
·
97 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
9 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
4.5 soba
·
198 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
163 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
3min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
7 €/m²
Trosoban
·
130 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.540 €
4.051 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.043 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 38