Pronađeno
743
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.011 €
2.543 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.730 €
2.592 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.468 €
2.986 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.790 €
2.558 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.115 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
2.919 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
2.014 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.803 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.080 €
2.615 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.300 €
2.603 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.860 €
2.652 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
13 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
13 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
7min
5min
4min
22min
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 38