Pronađeno
743
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.756 €/m²
Dvoiposoban
·
78 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.200 €
2.549 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.600 €
2.533 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.100 €
2.595 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.725 €
2.839 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.640 €
2.698 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.475 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.600 €
2.254 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.000 €
1.471 €/m²
Petosoban
·
138 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.870 €
2.738 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.580 €
2.568 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.710 €
2.171 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.220 €
2.726 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.670 €
2.747 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.770 €
2.751 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.230 €
2.431 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.480 €
2.430 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.710 €
2.424 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.640 €
2.492 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
100/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 38