Pronađeno
743
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.880 €
2.020 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.330 €
2.020 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.730 €
2.020 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.120 €
2.020 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.060 €
2.020 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.902 €
2.475 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.000 €
2.492 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.610 €
2.030 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.065 €
2.070 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
2.816 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.700 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.048 €
2.388 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.800 €
2.814 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
1min
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.570 €
3.164 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.440 €
3.130 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.450 €
2.260 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.730 €
2.369 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.830 €
2.167 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.740 €
2.188 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.970 €
2.219 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 38