Pronađeno
743
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.000 €
3.000 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.700 €
2.838 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.840 €
1.968 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.540 €
2.096 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
361.630 €
2.460 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.145 €
2.980 €/m²
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.155 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.250 €
2.853 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.090 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.000 €
1.848 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
5min
10min
9min
10min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.620 €
1.856 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.540 €
2.174 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.130 €
3.003 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
1.924 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
3min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
357.000 €
2.112 €/m²
4.5 soba
·
169 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.386 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.500 €
2.389 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
4min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
2.364 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.160 €
1.957 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
3min
22min
19min
17min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
3.077 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 38