Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
238.950 €
2.438 €/m²
Troiposoban
·
98 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.500 €
2.791 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.622 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
2.793 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.350 €
2.472 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.560 €
2.847 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.000 €
3.025 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
225.000 €
2.679 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.500 €
12 €/m²
300 m²
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.000 €
2.412 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.290 €
3.069 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.300 €
3.277 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
241.540 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.050 €
3.391 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.791 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.450 €
2.281 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.950 €
2.573 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
6/12 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.870 €
3.322 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
203.530 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
7/11 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
2.131 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 23