Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.140 €
2.744 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
163.000 €
2.470 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.000 €
2.375 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.100 €
1.677 €/m²
43 m²
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.260 €
1.602 €/m²
27 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
2.200 €/m²
35 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.000 €
2.080 €/m²
75 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
3.600 €/m²
50 m²
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.000 €
2.686 €/m²
35 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.160 €
2.568 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.660 €
2.060 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.000 €
2.441 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
157.600 €
2.627 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
7/14 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.400 €
2.566 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
7/11 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
3.070 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.000 €
2.968 €/m²
Troiposoban
·
94 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.150 €
3.394 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.700 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
2.435 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.700 €
1.655 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 23