Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.191 €/m²
Troiposoban
·
94 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.575 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
300.000 €
2.344 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
3.678 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
1min
3min
2min
4min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
3.004 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
3min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
19 €/m²
20 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novo Naselje
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 23