Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
vinson-nekretnine.com
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
goldnekretnine.rs
500 €
8 €/m²
0.51 soba
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
6 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
4min
4min
3min
16min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
goldnekretnine.rs
600 €
8 €/m²
0.51 soba
·
76 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
7 €/m²
Petosoban
·
132 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
2.242 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
3.261 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.200 €
2.793 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novo Naselje
3min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.280 €
2.007 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.747 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.490 €
2.514 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.500 €
3.558 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
6min
1min
2min
10min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
3.708 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.568 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
2min
3min
2min
11min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.900 €
2.473 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
2.217 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.060 €
2.284 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
6min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 23