Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
8 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
7 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
18
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
18 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220 €
7 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
257.500 €
1.981 €/m²
Petosoban
·
130 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.100 €
2.470 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
306.500 €
2.270 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.360 €
2.459 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
412.000 €
1.648 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
2.712 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
412.000 €
1.329 €/m²
Petosoban
·
310 m²
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
222.480 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
206.210 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.300 €
2.905 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 23