Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.000 €
2.433 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.000 €
2.294 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/14 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
209.900 €
2.726 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.800 €
2.275 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
8/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.000 €
3.472 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
259.550 €
2.884 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
137.200 €
1.932 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
288.400 €
2.622 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
2.266 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.000 €
2.205 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
6/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
12 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
8 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
8/9 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 23