Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
16
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490 €
7 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.403 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.900 €
2.248 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.400 €
2.317 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
2.635 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.150 €
2.704 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.360 €
2.060 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.410 €
2.566 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
7/11 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.900 €
2.498 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/14 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.674 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
1.894 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
152.440 €
2.382 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
5/14 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.250 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
2.294 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.500 €
2.317 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.253 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 23