Pronađeno
446
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
6 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.350 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
6 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
11 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
3.462 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.000 €
2.240 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
231.750 €
2.759 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
2.095 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/14 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.850 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.545 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novo Naselje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 23