Pronađeno
463
4zida
57.700 €
2.061 €/m²
28 m²
4zida
206.000 €
7.923 €/m²
26 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
2min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.813 €/m²
125 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.168.500 €
3.541 €/m²
330 m²
4zida
120.000 €
2.105 €/m²
57 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.133.000 €
3.147 €/m²
360 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4zida
110.000 €
1.507 €/m²
73 m²
4zida
576.800 €
4.120 €/m²
140 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
1min
11min
4zida
264.000 €
2.400 €/m²
110 m²
4zida
55.000 €
5.500 €/m²
10 m²
4zida
34.500 €
1.568 €/m²
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4zida
241.000 €
4.304 €/m²
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
3.000 €/m²
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
6min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.472.000 €
4.495 €/m²
550 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.937.820 €
3.394 €/m²
1455 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.236.000 €
3.090 €/m²
400 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.841 €/m²
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.483.200 €
4.495 €/m²
330 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
451.150 €
2.060 €/m²
219 m²
4zida
137.000 €
3.703 €/m²
37 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 24