Pronađeno
463
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
2.818 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
2.279 €/m²
Petosoban
·
136 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.300 €
3.041 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
4.375 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
1min
6min
1min
7min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
367.000 €
3.398 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
3.109 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
378.200 €
3.502 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
379.000 €
3.296 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
3.455 €/m²
Petosoban
·
110 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
381.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
389.340 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
442.900 €
3.630 €/m²
Troiposoban
·
122 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
445.000 €
3.090 €/m²
5.5 soba
·
144 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
455.000 €
3.033 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
5.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
460.000 €
5.412 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
2min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
4.123 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
499.000 €
4.416 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
503.000 €
3.840 €/m²
Četvorosoban
·
131 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
509.850 €
4.856 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 24