Pronađeno
463
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
233.810 €
3.247 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.980 €
4.069 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
5min
4min
3min
15min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.700 €
3.474 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
242.050 €
3.508 €/m²
69 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.760 €
2.856 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.200 €
1.650 €/m²
Troiposoban
·
148 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.452 €/m²
Petosoban
·
105 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.672 €/m²
Petosoban
·
154 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.800 €
3.619 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
4.426 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.000 €
4.074 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
4.118 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
289.000 €
3.211 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
1/11 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
289.300 €
3.909 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
3.494 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
291.000 €
3.424 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.000 €
2.922 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
3min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.700 €
2.196 €/m²
4.5 soba
·
136 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.635 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/12 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 24