Pronađeno
463
oglasa
Sačuvaj pretragu
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.610 €
3.991 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.966 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.060 €/m²
Petosoban
·
85 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.475 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
4.292 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
3.055 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.500 €
1.545 €/m²
Troiposoban
·
122 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
3.317 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
3.058 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
3.143 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
3.448 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.500 €
3.246 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
4.292 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.289 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
4.038 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.692 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.450 €
3.257 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
3.217 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.000 €
2.659 €/m²
Dvoiposoban
·
85 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
233.600 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 24