Pronađeno
463
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
10 €/m²
Petosoban
·
180 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.815 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
12 €/m²
Trosoban
·
187 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
2.200 €
8 €/m²
275 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
15 €/m²
Petosoban
·
165 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.860 €
2.661 €/m²
Jednoiposoban
·
24 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
3.773 €/m²
Dvosoban
·
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
2.900 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
5.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
5.294 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
2min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.021 €
3.234 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.800 €
3.915 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
4.120 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
2min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
3.433 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
3.621 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.030 €
3.890 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
3.724 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.965 €
3.999 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.750 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.863 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.540 €
3.296 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 24