Pronađeno
463
4zida
115.000 €
2.255 €/m²
51 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
4min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
2.596 €/m²
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
620.000 €
2.431 €/m²
255 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
3.000 €/m²
25 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.841 €/m²
29 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
1.556 €/m²
Dvosoban
·
18 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
381.100 €
3.496 €/m²
109 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
4min
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
422.500 €
4.142 €/m²
102 m²
4zida
140.000 €
2.456 €/m²
57 m²
·
9/10 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
3min
4min
3min
10min
4zida
1.500 €
4 €/m²
10 soba
·
340 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
8 €/m²
10 soba
·
260 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
8 €/m²
6 soba
·
253 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
5 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
10 €/m²
7 soba
·
260 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
11 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
14 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
9 €/m²
Petosoban
·
281 m²
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
9 €/m²
7 soba
·
220 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
10 €/m²
Petosoban
·
110 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Novi Sad - Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 24
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.