Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.250 €
3.050 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
10 €/m²
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.200 €
2.797 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.100 €
2.935 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
3.502 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.424 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.766 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.039 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
303.800 €
3.100 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
3.400 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.941 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
4zida
500 €
5 €/m²
100 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
11 €/m²
202 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
1min
2min
7min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.250 €
2.890 €/m²
Petosoban
·
98 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
3.068 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
2min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.870 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
286.650 €
3.583 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.400 €
2.345 €/m²
Petosoban
·
94 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
3.169 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.000 €
2.605 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 33