Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
3.065 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.200 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.000 €
2.791 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.174 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.920 €
1.666 €/m²
4.5 soba
·
120 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.407 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.600 €
2.702 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
6/9 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.879 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
7.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.030.000 €
7.305 €/m²
Trosoban
·
141 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.321 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.250 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
286.000 €
2.577 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.369 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.780 €
3.018 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
5min
1min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.900 €
3.147 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
2.818 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.685 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.350 €
2.825 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.666 €
2.884 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.200 €
3.004 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 33