Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.330 €
3.453 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
272.950 €
3.067 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
3.063 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.400 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
3.106 €/m²
Četvorosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
3.122 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
2.625 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.348 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
3.433 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.990 €
3.019 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.698 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
6min
1min
20min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.408 €
2.793 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.000 €
3.156 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.200 €
2.868 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.095 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.326 €/m²
Četvorosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
3.169 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 33