Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.490 €
3.420 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.733 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.800 €
3.126 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.600 €
1.854 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.140 €
2.682 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
12/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
1min
2min
23min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.622 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.977 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.267 €/m²
Petosoban
·
86 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.825 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
9 €/m²
127 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.900 €
2.426 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.100 €
2.940 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
2.907 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
269.000 €
3.363 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
2.622 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.500 €
2.598 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.571 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.081 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.300 €
3.479 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 33