Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
3.384 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
3.178 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.690 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
6min
2min
2min
9min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
3.444 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.416 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
3.500 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.800 €
1.700 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.721 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.395 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.111 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
3.000 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.910 €
3.122 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
4 €/m²
123 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.918 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.180 €
3.119 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
6min
2min
14min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
3.560 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.700 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.289 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.540 €
2.701 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
2.253 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 33