Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.683 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
2min
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.827 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.500 €
2.231 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
3.000 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.900 €
2.342 €/m²
Troiposoban
·
64 m²
·
100/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
2.994 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.360 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
3.188 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.881 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
3.552 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
2.557 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
2.892 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
2.518 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
6 €/m²
290 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.800 €
3.060 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.897 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.200 €
2.253 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
3min
1min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.900 €
2.344 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
3.090 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 33