Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
2.747 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.021 €
2.585 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
3.036 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
3.476 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
3.156 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
2.287 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.250 €
2.360 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
5min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.400 €
2.900 €/m²
Trosoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.810 €
3.018 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.436 €
2.816 €/m²
Četvorosoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.000 €
2.900 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
3.692 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.299 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.865 €
2.725 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.332 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.400 €
2.305 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.490 €
3.166 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.450 €
2.636 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.410 €
3.456 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 33