Pronađeno
659
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.900 €
2.958 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.550 €
3.156 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
3.375 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.430 €
2.988 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.200 €
2.147 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.550 €
3.025 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.000 €
1.659 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
6min
3min
18min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
3.175 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.967 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.281 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.500 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
111 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.810 €
3.270 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
3.298 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.300 €
3.452 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.836 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
5min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.000 €
3.475 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.190 €
2.987 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.970 €
3.108 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.990 €
3.087 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 33