Pronađeno
659
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.800 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
3min
1min
18min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.289 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
3.646 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.400 €
3.209 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
306.716 €
3.162 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
233.000 €
3.026 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.630 €
1.854 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
261.250 €
2.750 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.750 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
2.884 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
2min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.640 €
3.397 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
2min
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.900 €
2.725 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.747 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
281.200 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.130 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.903 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.600 €
3.396 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.760 €
3.364 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.910 €
2.290 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.500 €
2.789 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 33