Pronađeno
659
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.400 €
2.470 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
256.500 €
4.071 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
2.446 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.930 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.000 €
2.259 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
3.073 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.400 €
2.904 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.200 €
2.987 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.140 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.500 €
2.884 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
2.835 €/m²
Petosoban
·
97 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
2.753 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.955 €
2.781 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
3.055 €/m²
Trosoban
·
55 m²
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
4.000 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.700 €
2.996 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.115 €
3.502 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.300 €
3.007 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
2.600 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 33