Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.000 €
1.659 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
6min
3min
18min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
3.175 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.967 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
2.281 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
1min
1min
16min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.500 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
111 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.810 €
3.270 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.000 €
3.298 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.300 €
3.452 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
3.500 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
3.495 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
8 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
1min
17min
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
6min
1min
11min
41min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 33
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.