Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.170 €
2.807 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.000 €
3.475 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.000 €
2.564 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.000 €
2.800 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.842 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
1.895 €/m²
Trosoban
·
124 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.800 €
1.853 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.500 €
3.250 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
3.277 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.400 €
2.470 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
256.500 €
4.071 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
2.446 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.750 €
2.926 €/m²
Jednoiposoban
·
17 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.930 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.836 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
3min
5min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.000 €
2.259 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
3.073 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.400 €
2.904 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.909 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.200 €
2.987 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 33