Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.200 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.400 €
4.067 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.700 €
2.100 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.150 €
2.050 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.190 €
2.987 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.970 €
3.108 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.990 €
3.087 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.100 €
2.877 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.760 €
2.901 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
3.332 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
3.049 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.518 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.184 €
3.264 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.200 €
2.640 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.000 €
2.128 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
realhouse.rs
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.545 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
2.741 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.366 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
5min
5min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.240 €
3.708 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
5min
3min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 33