Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
3.148 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.870 €
2.044 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.358 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.800 €
2.335 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.500 €
1.545 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
276.000 €
2.300 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.600 €
2.163 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.500 €
3.207 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.500 €
3.602 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
2.330 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.999 €
2.346 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.800 €
2.393 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.670 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.346 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.500 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.900 €
2.296 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.300 €
2.521 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.850 €
2.449 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
6min
4min
1min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
3.016 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.500 €
2.693 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 33