Pronađeno
658
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
1.988 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
2.809 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.336 €/m²
Troiposoban
·
107 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.520 €
2.989 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
3.065 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
21 €/m²
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
3.538 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
23 €/m²
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.030 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
7min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.326 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
4min
7min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.593 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.800 €
2.412 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.925 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
6/2 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
2.080 €/m²
Trosoban
·
113 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.060 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.463 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.040 €/m²
Petosoban
·
101 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.976 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
1min
3min
2min
18min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.368 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
3.201 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 33